Telephone Icon +90(232) 421 17 47

MİSYON VİZYON

Erke Yapı İnşaat Misyon Vizyon

Şirketimiz, seçkin firmalarla ve önemli projelerle sağlanan sektörel tecrübelerin bir firma bünyesi altında birleştirilmesi ile 2000 senesi Ocak ayında kurulmuştur. Teknik tecrübe ve birikimlerini, partner olarak seçtiği, 5 üretici ile ana bayii, 6 üretici ile uygulayıcı çözüm ortağı olarak güçlendirmiş ve kuruluş tarihinden itibaren, gerek bölgede, gerek bölge dışında birçok seçkin projenin kendi konuları ile ilgili uygulayıcısı olmuştur.

Firmamız bir mühendislik, müşavirlik ve uygulama firmasıdır. İnşaat sektöründe çözüm ve detaylarla ilgili eksik olan mühendislik yaklaşımının, sahibi olduğu projelerde kullanılmasını, zamanlamanın maliyetini çok iyi bildiği için şantiyelerinde eksiksiz koordinasyonun sağlanmasını, öğrenmeye devam etmeyi, araştırmaya devam etmeyi, daha fazla, daha kaliteli, daha hızlı, daha estetik ve daha ekonomik taleplerini birbirlerine zarar vermeyecek şekilde birleştirebilmeyi ve her verdiği sözü yerine getirebilmeyi, güveni, dürüstlüğü değişmez VİZYONU olarak belirlemiştir.

Kuruluşundan bu güne firmamız yaklaşık 5.500 ton çelik, 41.000 m² aluminyum işleri ve 1.300.000 m² sanayi binası kaplamasını vizyonuna uygun ve eksiksiz müşteri memnuniyeti ile tamamlamıştır.

Makine ve araç parkımız, diğer yatırımlarımız ve profesyonel kadromuzla sektör liderliğini toplam kalite anlayışı ile her safhada korumayı ve “daha çok”la sınırlı kalmamasını sağlamayı başaracağımıza inanıyoruz.